Система Детальної Класифікації - Козак та партнери
Заява на імміграцію

Система Детальної Класифікації

Система Детальної Класифікації (CRS)

Система Детальної Класифікції використовується Міністерством Громадянства та Імміграції Канади (CIC) з метою класифікації кваліфікованих претендентів, які подали анкету в базу даних Експрес в’їзду. Система Детальної Класифікації працює на базі бальної системи з метою оцінки інформації в анкетах кандидатів на імміграцію по програмі Імміграції Експрес В’їзду з досвідом. CRS проведе оцінку інформації про іммігрантів, які подаються на Експрес В’їзд на основі їх вмінь, робочого досвіду, знання мови, освіти, затвердження провінції, призначення та інших факторів.

Фактори Системи Детальної Класифікації CRS:

Фактори Системи Детальної Класифікації (CRS) вибираються на основі дослідження виконаного Міністерством Громадянства та Імміграції Канади (CIC) і відіграють важливу роль щодо матеріального успіху іммігрантів в Канаді. Додаткові бали будуть нараховуватися кандидатам, які мають запрошення на роботу або провінційний номінаційний сертифікат (PNP certificate) однієї з канадських провінцій чи територій згідно з провінційними номінаційними програмами імміграції PNP.

Система Детальної Класифікації (CRS) присуджує 600 додаткових балів претендентам на Експрес В’їзд. Міністерство Громадянства та Імміграції Канади (CIC) обере кандидатів високого класу за допомогою простої лотереї (жеребкування), а обраних претендентів Експрес В’їзду з досвідом роботи, запросить податися на імміграцію на постійній основі (як постійний резидент) в Канаду.

Експрес В’їзд призначено для залучення висококваліфікованих іммігрантів у відповідності до імміграційної матеріальної (економічної) категорії та робочого ринку Канади. Система Детальної Класифікації (CRS) розподіляє кандидатів, що подали заявки на Експрес В’їзд із запрошенням на роботу, з достатньою кількістю балів і високою можливістю для одержання запрошення на подачу. Запрошення на роботу не є обов’язковим для подачі по програмі Експрес В’їзду в Канаду.

Деякі роботодавці можуть мати бажання запросити висококваліфікованого іммігранта по Експрес В’їзду з метою затримати і зберегти вмілого працівника на довший період роботи на компанію. В такому випадку, роботодавець повинен мати позитивну LMIA (позитивну Оцінку Впливу на Робочий Ринок) разом із запрошенням на роботу, що дозволить йому продовжити час перебування претендента на роботі за програмою Експрес В’їзду. Ще більше балів присуджується за Системою Детальної Класифікації (CRS) претендентам із запрошенням на роботу.

Також, номінація від провінції або території надасть кандидату 600 додаткових балів для отримання високого рівня за результатами класифікації і запрошення на подачу заявки на наступне жеребкування кандидатів, з правом бути вибраним.

Максимальна Кількість балів Системи Загальної Класифікації для претендента по Експрес В’їзду кваліфікованих працівників дорівнює 1200-м балам.

Свіжі новини

Симфонічні перлини відня Inso

Симфонічні перлини Відня: INSO

Козак та Партнери з гордістю спонсорує концерт “Симфонічні перлини Відня“, що  представляє симфонічний оркестр INSO.
Свій шлях

Свій шлях кожен обирає сам

Свій шлях кожен обирає сам Оберіть свій, правильний шлях, коли вирішили отримати громадянство іншої країни.