Родинна допомога при імміграції - Козак та партнери
Заява на імміграцію

Родинна допомога при імміграції

Родинна допомога при імміграції

Спонсорство сім’ї, подружньої пари, дітей і батьків – Вінніпег, Манітоба, Канада

Актуалізація: Програма спонсорства (сприяння) батькам, діду/бабі має бути знову відкритою 2-го січня 2016 року і зараз приймає вже 10,000 заявок!

Сімейне Спонсорство дозволяє канадським громадянам і постійним резидентам знову з’єднатися зі своїми членами сім’ї в Канаді. Громадяни та постійні резиденти Канади можуть спонсорувати близьких членів своїх сімей та сприяти іхній імміграції в Канаду.

Канадська Імміграція має відкриту програм в розвиненому світі щодо з’єднання сімей. Міністерство Громадянства та Імміграції Канади сприяє з’єднанню сімей за допомогою імміграційних канадських програм спонсорування з’єднання сімей при наявності такої можливості, а також допомоги оформлення заявок щодо спонсорування.

Спонсорство сім’ї, подружньої пари, дітей і батьків – Вінніпег, Манітоба, Канада

Юрист з питань подружнього спонсорства Вінніпег Канада, діти та батьки – Вінніпег, Манітоба, Канада - це заявка для дружини або чоловіка з бажанням спонсорувати свою подружню пару. Спонсоруйте свою дружину або чоловіка, партнера в громадянському шлюбі, або партнера, що перебуває в шлюбних стосунках, але не проживає разом з вами, з метою набуття ними статусу постійних резидентів і вашого подальшого спільного проживання в Канаді. Ви можете спонсорувати вашу подружню пару або вашого партнера по громадянському шлюбі в незалежності чи вони на даний момент роживають в Канаді чи знаходяться за її межами. Імміграційні юристи Козак та Партнери мають значний досвід усфері подружнього спонсорства. Ми можемо допомогти вам на кожній стадії процесу подружнього спонсорства і переконатися щодо вашої відповідності вимогам.

Наші послуги включають заповнення форм, допомогу у зібранні відповідних документів, надання вам або вашій подружній парі/партнеру в громадянському шлюбі кваліфікованих порад, щоб уникнути затримок і пришвидшити час оформлення.

Спонсорування батьків (бабусі/дідуся) – цей популярний імміграційний потік буде знову відкрито 2 січня 2016 року. Програма дозволяє громадянам/постійним резидентам Канади спонсорувати своїх батьків (бабусі/дідуся) для постійне проживання в Канаді.

Дитина на утриманні або інші залежні від спонсорства діти теж можуть іммігрувати в Канаду з метою їх подальшого проживання спільно з батьками. Сюди також включаються усиновлені діти, осиротілі брат, сестра, племінник, племінниця або внук. В окремих випадках під дану категорію можуть підпадати інші члени сім'ї.

Кандидати, перед подачою заяви повинні перевірити, що члени їхніх сімей відповідають всім необхідним вимогам.

Адвокати юридичної компанії Козак та Партнери можуть допомогти багатьом сім’ям знову об’єднатися в Канаді. Ми можем допомогти вам привезти свою сім’ю в Канаду швидко і за допомогою максимально відповідного методу.

Свіжі новини

Симфонічні перлини відня Inso

Симфонічні перлини Відня: INSO

Козак та Партнери з гордістю спонсорує концерт “Симфонічні перлини Відня“, що  представляє симфонічний оркестр INSO.
Свій шлях

Свій шлях кожен обирає сам

Свій шлях кожен обирає сам Оберіть свій, правильний шлях, коли вирішили отримати громадянство іншої країни.