Юрист з імміграційної апеляції - Козак та партнери
Заява на імміграцію

Юрист з імміграційної апеляції

Юрист з імміграційної апеляції

Юрист з апеляції по імміграційних питаннях може оформити заяву у вищий суд або в імміграційний виконавчий орган, вимагаючи від візового офіцера з імміграційного офісу змінити рішення.

Юрист з апеляції по імміграційних питаннях може оформити заяву з використанням двох юридичних варіантів (маршрутів), щоб анулювати і змінити негативне рішення візового імміграційного офіцера через оформлення імміграційної апеляції до:

  • Відділу Імміграційних Апеляцій (IAD) або в Бюро з питань Імміграції та Імміграційних Біженців (IRB);
  • У Федеральний Суд з метою судового перегляду рішення імміграційного візового офіцера.

Відділ Імміграційних Апеляцій (IAD)

Відділ Імміграційних Апеляцій (IAD) це незалежний від Міністерства Громадянства та Імміграції Канади (CIC) суд, який також є незалежним від Агенції Прикордонної Служби Канади (CBSA). Імміграційний закон Канади надав повноваження Відділу Імміграційних Апеляцій (IAD) для слухання трьох головних видів апеляції. Юрист з апеляції по питаннях імміграції може подати заяву в Відділ Імміграційних Апеляцій (IAD), який переглядає і приймає рішення по імміграційних питаннях, таких як:

  • Апеляції стосовно спонсорства,
  • Апеляції стоовно судового рішення щодо видворення з території країни,
  • Апеляції стосовно зобов’язання на проживання.

Відділ Імміграційних Апеляцій (IAD)

Судовий перегляд – це законний апеляційний процес, коли ваша відмовлена подача передбачає за законом право апеляції в Відділ Імміграційних Апеляцій (IAD), Бюро з питань Імміграції та Біженців (IRB). Відмовлені заяви на постійне проживання, що належать до Економічного класу, а також подання, що стосуються подружнього спонсорування в межах Канади підлягають апеляції на рішення через імміграційного юриста у Федеральний Суд для Судового Перегляду. Відмова та рішення прийняті Відділом Імміграційних Апеляцій (IAD) можуть апелюватися для судового перегляду Федеральним Судом. Досвідчені імміграційні юристи Козак та Партнери можуть апелювати в зв’язку з відмовою візовим центром і, в деяких випадках, добитися рішення на вашу користь.

Є обмежені часові рамки для подання апеляції після отримання рішення про відмову. В межах 15 днів, 30 і 60 днів в залежності від конкретного випадку. Зв'яжіться з нашим відділом юристів з питань апеляції.

Не всі випадки подані у Федеральний Суд для судового перегляду, будуть заслухані судом. Це пояснюється тим, що спочатку кожна апелююча сторона має запросити дозволу у Федерального Суду на початок судового перегляду кожного конкретного питання – а це означає, що суд має право на власний розсуд вирішити чи заслухувати справу чи ні.

Свіжі новини

Симфонічні перлини відня Inso

Симфонічні перлини Відня: INSO

Козак та Партнери з гордістю спонсорує концерт “Симфонічні перлини Відня“, що  представляє симфонічний оркестр INSO.
Свій шлях

Свій шлях кожен обирає сам

Свій шлях кожен обирає сам Оберіть свій, правильний шлях, коли вирішили отримати громадянство іншої країни.