Імміграція в США - Козак та партнери
Заява на імміграцію

Імміграція в США

Імміграція в США

EB-5 GREEN CARD-ВІЗА(США)

EB-5 Green Card-віза - це чудова можливість для інвесторів іммігрувати до США та отримати громадянство разом з їхніми дружинами та неповнолітніми дітьми (до 21 року), при наявності відповідного капіталу.

Загалом, процес подання та опрацювання візи EB-5 Green Card займає менше 16 місяців. Категорія візи EB-5 Green Card має такі вимоги: $1 мільйон інвестицій (або $500000 у сільську місцевість, або зону високого безробіття) в комерційне підприємство, що створить додатково 10 повноцінних робочих місць у США. Претендент на візу не обов'язково повинен бути залученим у щоденний робочий процес цього підприємсва, але і не повинен мати повністю пасивну роль. Якщо кандидат інвестує у вже існуюче комерційне підприємство, то це підприємство має бути заснованим після 29 листопада 1990 року.

Після підтвердження заяви на EB-5, умовна Green Card видається кандидату і його родині на період 2 років. Після 21 місяця дії цієї умовної візи, учасник подає заяву на усунення умовності, через пред'явлення доказів, що його інвестиції забезпечили створення 10 робочих місць у Сполучених Штатах. Після одноразового підтвердження, умовність анулюється і претендент з родиною отримують постійні Green Cards. Вони можуть подавати заяву на громадянство США вже через 5 років.

НЕОБХІДНІ КРОКИ, ЩО МАЄ ЗРОБИТИ ІММІГРАНТ

Заявник має інвестувати $1 мільйон (або $500000 у сільську місцевість, або зону високого безробіття) в комерційне підприємство, що створить додатково 10 повноцінних робочих місць у США.Нове комерційне підприємство може мати кількох власників, включаючи тих, що не подають на візи EB-5 Green Card, якщо:

  • (а) Джерела загального капіталу визначені
  • (б) Всі інвестиції внесені з джерел, створених законним шляхом.

Ці вимоги є ключем для погодження візи EB-5 Green Card; для перевірки, чи вам підходять вказані вимоги, дивіться ресурси, вказані на нашому сайті, або зв'яжіться з нами.

Свіжі новини

Симфонічні перлини відня Inso

Симфонічні перлини Відня: INSO

Козак та Партнери з гордістю спонсорує концерт “Симфонічні перлини Відня“, що  представляє симфонічний оркестр INSO.
Свій шлях

Свій шлях кожен обирає сам

Свій шлях кожен обирає сам Оберіть свій, правильний шлях, коли вирішили отримати громадянство іншої країни.