Програма номінації провінцією - Козак та партнери
Заява на імміграцію

Програма номінації провінцією

Програма номінації провінцією

Програма Номінації Провінцією (PNP) надає повноваження провінціям номінувати кандидатів, які прагнуть мігрувати до Канади і поселитися в певній провінції. Номінація від провінції – це коротка дорога до одержання права на постійне проживання в Канаді. Заявникам слід мати необхідні професійні якості, робочий досвід і освіту, а також мати можливість іммігрувати на територію провінції, що номінує. Кожна канадська провінція і територія має свою власну і унікальну Програму Номінації Провінцією, за винятком провінції Квебек, яка має іншу систему відбору і єдині в своєму роді програми, такі як Програма Досвідчених Працівників для Квебеку (QSW), і Програма для Іммігрантів Інвесторів до Квебеку (QIIP). Імміграційні консультанти Козак та Партнери розуміють всі деталі подачі за Програмами Провінційної Номінації, і ми впевнені, що ми можемо допомогти вам організувати вашу подачу належним чином!

Програми Номінації Провінціями

Програма номінації провінції Манітоба (MPNP): Всі інші Програми Номінації Провінціями (крім Квебеку) слідують такій же ж базовій моделі. MPNP для Досвідчених базується на потребах роботодавців у провінції Манітоба. Іммігранти, які мають досвід та освіту в сфері потрібних на місцевому ринку роботи навиків, вибираються і номінуються на одержання карти Постійного Резидента на імміграцію в провінцію Манітоба. Для подання на MPNP, вам слід заповнити Висловлення Інтересу (EOI). В процесі, з найбільш кваліфікованими кандидатами зв’язуються і запрошують їх подавати заявку на MPNP. Вслід за оцінкою, успішні кандидати запрошуються на подачу окремої заяви до Уряду Канади для одержання карток на Постійне Проживання для себе і для членів їх сімей.

Програма Номінації Провінцією Квебек: У провінції Квебек є своя власна програма провінційної номінації; вона складається з трьох частин, категорія Досвідчених (Вмілих) Працівників, Категорія Бізнесу (включно з Програмою для Підприємців, Програмою для Інвесторів, Програмою для Індивідуальних осіб-підприємців до Квебеку) і Програма Імміграції на постійній основі для студентів.

Як подаватися на PNP

Для подачі заяви з метою імміграції в Канаду за Програмою Номінації від Провінції, номінант повинен одержати Сертифікат Номінації від Провінції, власне від провінції/території в яку вони планують переїхати. Після одержання такого Сертифікату Номінації від Провінції, має бути подана заява до Міністерства Громадянства та Імміграції Канади (CIC) для одержання вашої Імміграційної Візи в Канаду (Постійний Резидент).

Провінція Квебеку не приймає участі в Програмі Номінації від Провінції. Квебек втановив свої власні критерії відбору для іммігрантів, які мають намір там проживати.

Як мені знати чи я відповідаю критеріям?

За допомогою заповнення оцінювального бланку разом з Козак та Партнери, наші досвідчені консультанти з питань імміграції визначать вашу відповідність критеріям Програми Номінації Провінцією, а також можуть надати поради з приводу інших можливих варіантів імміграції, які якнайкраще відповідатимуть вашим конкретним потребам.

Свіжі новини

Симфонічні перлини відня Inso

Симфонічні перлини Відня: INSO

Козак та Партнери з гордістю спонсорує концерт “Симфонічні перлини Відня“, що  представляє симфонічний оркестр INSO.
Свій шлях

Свій шлях кожен обирає сам

Свій шлях кожен обирає сам Оберіть свій, правильний шлях, коли вирішили отримати громадянство іншої країни.